Закарпатець, який розбещував власних дітей отримав по заслугам

травня 06 / 2016
Закарпатець, який розбещував власних дітей отримав по заслугам

Завдяки принциповій позиції прокурора Перечинського відділу Ужгородської місцевої прокуратури, обґрунтованій підозрі та активній участі при дослідженні і надаванні доказів, Перечинським районним судом взято під варту домашнього тирана.

Чоловік, будучи батьком шістьох неповнолітніх дітей систематично «виховував» їх б`ючи руками та ногами, внаслідок чого спричинив дітлахам численні тілесні ушкодження, такі як струс головного мозку, а також множинні забої м’яких тканин голови, тулуба та кінцівок.
Більш того, чоловік вчинив розпусні дії щодо власної малолітньої доньки, розбещуючи дитину. Наразі, закарпатця підозрюють у розбещенні малолітньої, а також нанесенні тілесних ушкоджень дітям.
Довідка:
ч. 2 ст. 156 КК України, тобто розбещення неповнолітніх, здійснення розпусних дій відносно малолітньої, вчинене батьком такої особи. Карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
ст. 125 ч.2 КК України- умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров'я або незначну втрату працездатності, - карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


загрузка...


Залишити Коментар