Знову звіряче побиття чоловіка сталося в Хусті

травня 04 / 2016
Знову звіряче побиття чоловіка сталося в Хусті

В ніч з 3 на 4 травня на вул. Небесної Сотні, 12 стався прикрий інцидент. Приблизно о 2 годині ночі в багатоповерхівку вбіг чоловік, за яким гналися двоє зловмисників.

Свою жертву вони наздогнали на третьому поверсі і почали лупцювати руками й ногами, розбивши на голові нещасного пляшку з-під алкогольного напою. На крики по допомогу у коридор вийшов один із мешканців будинку. Однак хулігани, не довго розмірковуючи, накинулися й на нього. Почувши галас, поступово з помешкань повиходили й інші сусіди. Після цього зловмисники повтікали.

На той час перший потерпілий лежав непритомним при вході в багатоповерхівку. У іншої жертви були закривавленими обличчя та шия. До речі, вибіг чоловік із квартири на порятунок прямо з зубною щіткою у руках.

Очевидці інциденту викликали «Швидку» та правоохоронців. Медики забрали чоловіків на обстеження, поліціанти ж склали протоколи і опитали свідків.

Поки що невідомо, чи знайдено зловмисників, однак обидві жертви можуть упізнати своїх “катів”, адже незважаючи на темряву, добре розгледіли обличчя злочинців і навіть неодноразово бачили їх у місті.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар