Прикордонники Мукачівського загону завадили спробі незаконного перевезення контрабандних цигарок через кордон.

травня 01 / 2016
Прикордонники Мукачівського загону завадили спробі незаконного перевезення контрабандних цигарок через кордон.


Як повідомляють в ДПСУ учора 30 квітня, в міжнародний пункт пропуску «Лужанка» на виїзд з України смугою руху «зелений коридор» прибув легковий автомобіль «Фольксваген». За кермом транспортного засобу був наш співвітчизник. Під час оформлення у прикордонного наряду виникли підозри, щодо можливого в даному транспортному засобі предметів та матеріалів заборонених до переміщення через кордон, адже водій дуже хвилювався. А відтак, прикордонники прийняли рішення про проведення поглибленого догляду даного авто.

Під час проведення спільного прикордонно-митного огляду правоохоронці виявили майже 500 пачок тютюнових виробів. Чоловік спробував провести сигарети приховавши їх в спеціально вмонтованому відділенні паливного баку, доступ до якого відбувався з під заднього сидіння. Виявити схованку прикордонникам допоміг службовий собака Теро натренований на виявлення тютюнових виробів .

На правопорушника було встановленим порядком складено протокол. А сам правопорушник позбувся не тільки контрабандного тютюну, а й свого авто. Сума оцінки сигарет склала майже 5 тисяч гривень, автомобіль оцінено у 28 607 гривень.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...