У школі на Міжгірщині було незаконно розміщено магазин

квітня 27 / 2016
У школі на Міжгірщині було незаконно розміщено магазин

З метою захисту державних та суспільних інтересів у сфері освіти, Хустською місцевою прокуратурою заявлено позовну заяву до Господарського суду Закарпатської області в інтересах Міжгірської районної ради до фізичної особи-підприємця про визнання недійсним договору оренди нерухомого майна, а саме шкільного приміщення, який судом вже розглянуто та задоволено.
Передувало цьому вивчення Хустською місцевою прокуратурою стану додержання в регіоні вимог законодавства щодо користування та розпорядження органами виконавчої влади, місцевого самоврядування майном, землями навчальних, оздоровчих, лікувальних та інших закладів для дітей.
З’ясовано, що всупереч вимог Закону України «Про освіту», приміщення загальноосвітнього навчального закладу на території Міжгірського району використовується не за призначенням. Зокрема, у шкільному приміщені незаконно було розміщено магазин-склад непродовольчих товарів. Наразі, за втручання прокуратури, договір оренди визнано недійсним, відтак, незаконний орендар звільнить шкільне примішення.Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...