Хто заплатить 830 тисяч грн штрафу за незаконну вирубку дерев в Ужанському НПП

квітня 19 / 2016
Хто заплатить 830 тисяч грн штрафу за незаконну вирубку дерев в Ужанському НПП

За незаконну порубку майже 300 дерев на заповідній території прокуратура через суд добилася стягнення 830 тис.грн шкоди з Ужанського національного природного парку.

Про це повідомляють в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Господарським судом Закарпатської області вкотре підтримано позицію прокуратури області, як представника інтересів держави та Державної екоінспекції в Закарпатській області – позивача у господарській справі зі спору щодо незаконного використання лісових ресурсів в Ужанському національному природному парку адміністрацією цієї установи.

Як наголосили у відділі представництва інтересів громадянині або держави в суді та при виконанні судових рішень прокуратури області, пріоритетом для нашого краю залишається збереження лісових ресурсів та законність їх використання, особливо що стосується об’єктів природно-заповідного фонду.

Так, прокуратурою встановлено, що посадовими особами Ужанського НПП в ході проведення санітарних рубок на ввіреній їм території допущено порушення вимог природоохоронного законодавства, у тому числі незаконну вирубку 285 дерев на заповідній території, чим спричинено шкоду у розмірі майже 830 тис.грн.

Добровільно Ужанським НПП визнано та сплачено лише 1234 грн., решту коштів в сумі стягнуто до бюджету у примусовому порядку за позовом прокурора, який задоволено рішенням господарського суду.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...