Прокуратурою розпочато розслідування за фактом підробки протоколу про адміністративне правопорушення патрульним поліцейським

квітня 04 / 2016
Прокуратурою розпочато розслідування за фактом підробки протоколу про адміністративне правопорушення патрульним поліцейським

За результатами розгляду заяви мешканця м.Мукачево, щодо неправомірних, дій працівників УПП у м. Ужгороді та Мукачево під час складання протоколу та винесення постанови у справі про адміністративне правопорушення, Мукачівською місцевою прокуратурою розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом службового підроблення (ч.1 ст. 366 КК України).

Як поінформували у Мукачівській місцевій прокуратурі, що згідно показів заявника, 29 лютого 2016 року інспектор роти №7 батальйону УПП у м.Ужгороді та Мукачево, вніс завідомо неправдиві відомості до постанови у справі про адміністративні правопорушення за нібито порушення пункту 31.4.3.а Правил дорожнього руху України, якого водій автомобіля насправді не скоював, чим працівник поліції незаконно, за сфальсифікованими матеріалами, притягнув особу до адміністративної відповідальності.

В ході досудового розслідування прокуратура перевірить та встановить усі обставини справи, після чого буде прийнято обґрунтоване кінцеве рішення – наголосили в Мукачівській місцевій прокуратурі.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар