"Без доріг на Тячівщину турист не прийде", - депутат Закарпатської облади Василь Федурцьо

березня 21 / 2016
"Без доріг на Тячівщину турист не прийде", - депутат Закарпатської облади Василь Федурцьо

На думку депутата саме розбиті дороги є головною причиною того, що в районі не їдуть туристи.

Чи не найбільше від бездоріжжя страждає рекраційна галузь, яка має неабиякий потенціал на Тячівщині і може стати поштовхом для розвитку місцевої економіки. Однак через відсутність дорожньої інфраструктури цей процес гальмується роками.

- У нас є все для відпочинку - чисте повітря, прекрасні гори, мінеральні води. Не вистачає єдиного - нормальних доріг, по яких би можна сюди доїхати. Особливо у віддалені гірські села, які найбільше приваблюють туристів, - каже депутат.

Якщо в Усть-Чорну, для прикладу навідуються відпочивальники з інших областей, то їх не лякають ями на дорогах . А от для іноземних туристів - це справжня катастрофа, особливо коли вони приїжджають на дороговартісних авто. Звісно, що європеєць, який звик до комфорту, після таких випробувань на дорогах, повертатися сюди більше не захоче. Навіть не зважаючи на наші унікальні краєвиди та хороший і дешевий відпочинок.

Від цього втрачають всі - власники садиб, місцеві мешканці, бюджет. У гірських населених пунктах актуальною проблемою є безробіття, тож розвиток туризму вирішив би зайнятість населення. І тоді людям би не доводилось виїжджати на заробітки та поневірятись по чужих краях.

Василь Федурцьо переконаний - ситуація у туристичній галузі корінно зміниться, якщо будуть збудовані якісні дороги. Однак це питання повинно вирішуватись на державному рівні. Василь Васильович як депутат Закарпатської обласної ради у своїх запитах неодноразово ставив дане питання перед керівництвом району та краю.

- Нещодавно губернатор Геннадій Москаль приїжджав на Тячівщину, зокрема і в такі віддалені гірські села як Усть-Чорну, Лопухово, Руську Мокру. Відтак на власні очі побачив проблему доріг, яка є надзвичайно актуальною саме для Тячівщини, і яку район самотужки не зможе вирішити. Тож є сподівання на підтримку обласного керівництва, яке теж розуміє, що без доріг до нас турист не прийде, - каже депутат.

Прес - служба депутата Закарпатської облради
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...