Закарпатський «олень» отримав по заслугам (Фото)

березня 14 / 2016
Закарпатський «олень» отримав по заслугам (Фото)

Іршавські поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності водія іномарки, який припаркував свій автомобіль у центрі міста біля пам’ятника загиблих воїнів.Іршавчани діями водія були обурені. Відповідно небайдужа іршавчанка звернула на це правопорушення увагу поліції. І в подальшому «героєм парковки» зайнялись поліцейські які встановили, що власником іномарки є 22-річний водій із села Гребля.

Водій свої дії пояснив тим, що у нього у центрі міста закінчився бензин і щоб не створювати незручності іншим водіям свою іномарку припаркував біля пам’ятника. Зі слів чоловіка автомобіль знаходився декілька хвилин, поки він сходив за бензином.Водія-порушника зазначеного автомобіля поліцейські Іршавського відділення поліції притягнули до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог дорожніх знаків), де передбачено накладення штрафу.

Протокол щодо водія-порушника направлено до суду для вирішення питання про притягнення його до відповідальності в порядку чинного законодавства.

Закарпатський «олень» отримав по заслугам (Фото)
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...