Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного виділення 20 га в Тячівському районі

березня 04 / 2016
Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом незаконного виділення 20 га в Тячівському районі

Тячівською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом зловживання владою або службовим становищем службовими особами Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області (ч.2 ст. 364 КК України).

Як повідомив керівник Тячівської місцевої прокуратури Степан Жовнір, Тячівською місцевою прокуратурою, спільно з співробітниками районного МРВ управління СБУ в Закарпатській області, встановлено, що службові особи Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області причетні до незаконної передачі, шляхом зловживання службовим становищем та в порушення Земельного кодексу України, у власність 10 земельних ділянок, за межами населеного пункту с. Руське Поле без попереднього вилучення в постійного користувача КСП «Руськополівське».
Ринкова вартість цих земельних ділянок загальною площею 20 га становить більше 1 млн. грн.


Санкція вказаної статті передбачає позбавлення волі на строк до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар