На митному посту «Тиса» працівники митниці затримали контрабанду у розмірі 305 пачок тютюнових виробів

березня 03 / 2016
На митному посту «Тиса» працівники митниці затримали контрабанду у розмірі 305 пачок тютюнових виробів

Сьогодні 3 березня на митному посту «Тиса» в автомобілі «Ford Transit» працівники Закарпатської митниці ДФС та прикордонники виявили приховані в тайнику тютюнові вироби.

В ході здійснення поглибленого огляду, інспектори виявили приховані в тайниках тютюнові вироби вітчизняного виробництва з акцизними марками України. Серед прихованого: 135 пачок «Marlboro», 100 пачок «Marlboro» «Gold», 10 пачок «Parliament» «Silver blue», 20 пачок «Winston» «Blue Super slims», 20 пачок «Glamour» «Amber Super slims», 20 пачок «Glamour» «Azure Super slims». Загальна кількість виявлених прихованих від митного контролю сигарет – 305 пачок.

Тютюнові вироби українець визнав своєю власністю. В поясненні, зазначив, що приховав сигарети від митного контролю та переміщував їх через митний кордон з України в Італію, з метою подальшої їх реалізації для одержання прибутку.
Таким чином, громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
Згідно маркувань, наявних на упаковках виробника, вартість виявлених тютюнових виробів становить 5 950 грн, а вартість легкового автомобіля «Ford Transit» – 147 459 грн.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, тютюнові вироби та транспортний засіб вилучено, - повідомляє Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар