На Закарпатті роми закидали камінням "швидку"

березня 01 / 2016
На Закарпатті роми закидали камінням "швидку"

29 лютого вночі у смт Великий Березний під час виїзду бригади екстреної медичної допомоги у місце компактного проживання ромів було пошкоджено автомобіль.

За словами медиків, більше десятка циганів кидали каміння в автомобіль, чим спричинили ушкодження бампера та радіатора службового авто «Пежо». Про даний інцидент було повідомлено Великоберезнянське відділення міліції

Виклик надійшов о 1 год. 29 хв. на станцію екстреної медичної допомоги в смт Великий Березний, куди одразу ж зразу виїхала бригада екстреної медичної допомоги. На місце події бригада медиків прибула через 7 хвилин з моменту прийняття виклику, повідомил у прес-службі Управління охорони здоров'я Закарпатської ОДА.

На жаль, такі інциденти не поодинокі. Серед найгучніших випадків: у червні 2015 року напад ромів села Концово на автомобіль ЕМД та автомобіль наряду міліції, яка приїхала на місце події (пошкоджені обидва автомобілі); у грудні 2015 року - напад із сокирою на працівників бригади Ужгородської ПЕМД з боку циганського населення с.Концово (пошкодження нового санітарного автомобіля «Пежо»). Медики скаржаться на постійні погрози в бік працівників служби екстреної медичної допомоги області з боку ромського населення, надання медичної допомоги відбувається в обставинах, небезпечних для життя та здоров’я виїзної бригади.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар