Закарпатські митники вилучили три автомобілі та 2158 пачок цигарок

лютого 19 / 2016
Закарпатські митники  вилучили три автомобілі та 2158 пачок цигарок
Переміщення тютюнових виробів з порушенням митних правил припинено на пунктах пропуску «Малий Березний», «Тиса», «Ужгород», «Дяково» Закарпатської митниці ДФС. Інформує відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.
Так, сьогодні, 19 лютого 2016 року, на митному посту «Малий Березний» Закарпатської митниці ДФС, працівники митниці у взаємодії з прикордонною службою припинили спробу незаконного переміщення тютюнових виробів.
Перемістити цигарки через кордон мав намір громадянин України, який заїхав на митний пост автомобілем «MERCEDES-BENZ S430» з польською реєстрацією.
Формою проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор».
При усному опитуванні українець повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.
В результаті здійснення поглибленого митного огляду було виявлено приховані від митного контролю тютюнові вироби – 1 560 пачок «BOND» вітчизняного виробництва з акцизною маркою України. Сигарети знаходились у спеціально виготовленому тайнику.
Тютюнові вироби громадянин України визнав своєю власністю, та вказав, що мав намір перемістити їх за межі митної території України з метою подальшого продажу.
Таким чином, громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, з використанням спеціально виготовлених сховищ.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частини 1 статті 483 Митного кодексу України.
Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки вартістю 14 820 грн та автомобіль – понад 344 тис. грн – вилучено.
Також сьогодні, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС виявлено цигарки українського та іноземного виробництва, загальною кількістю 100 пачок. Тютюнові вироби переміщувалися громадянином Угорщини у легковому автомобілі марки «VW Passat» з приховуванням від митного контролю у конструктивних порожнинах авто. Складено протокол про ПМП за ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Сигарети та авто вилучено.
Крім цього, на митному посту «Ужгород» в колесах транспортного засобу «Opel», виявлено 298 пачок цигарок українського виробництва. Складено протокол про порушення митних правил, автомобіль вилучено
На митному посту «Дяково» вилучено 200 пачок «Джин Лінг» іноземного виробництва в коробках з під супу швидкого приготування. Складено протокол, цигарки вилучено.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар