Цілий арсенал зброї вилучили у мешканців Рахівщини

лютого 13 / 2016
Цілий арсенал зброї вилучили у мешканців Рахівщини


Під час обшуку правоохоронними органами від чотирьох жителів Рахівського району було вилучено автомат, мисливські рушниці, карабіни, пістолети та патрони. Навіщо селянам знадобилися нелегальні арсенали, повинно зясувати слідство.

Цілий нелегальний арсенал вилучили рахівські правоохоронці від місцевих селян. В оселі 52-річного жителя с.Відричка Рахівського району поліцейські знайшли автомат іноземного виробництва з 30 патронами калібру7,62 мм. і глушником.

В селі Богдан в хаті 24-річного хлопця правоохоронці виявили сейф, у якому господар зберігав мисливську рушницю, два пневматичні пістолети та 16 патронів до рушниці калібру20 мм.

В селі Луги під час обшуку в оселі 38-річного чоловіка знайдено незареєстровану мисливську рушницю. Інший житель того ж села, 21-річний хлопець, незаконно зберігав вдома карабін іноземного виробництва, мисливську рушницю 16-го калібру та патрони.

Зброю вилучено та направлено на експертизу. Її походження зясовується, - повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар