Службовці Ужгородської міської ради, зловживаючи службовим становищем

лютого 10 / 2016
Службовці Ужгородської міської ради, зловживаючи службовим становищем

Прокуратура Закарпатської області розпочала кримінальне провадження, щодо службових осіб Ужгородської міської ради, відділу землекористування, управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Наразі встановлено, що вказані службовці у квітні 2015 року зловживаючи службовим становищем, умисно, з метою створення позитивного іміджу посадовцям місцевого самоврядування, всупереч інтересам служби, в порушення вимог ст. 20, 39 Земельного кодексу України, достеменно знаючи про порушення ними встановленого порядку використання земель житлової та громадської забудови, наявність у межах відведеної під забудову земельної ділянки охоронних зон очисних споруд, підготували та прийняли рішення, яким надали дозвіл учасникам бойових дій в Афганістані та інших військових конфліктів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків у районі вулиці Загорської.

Так, з’ясовано, що для прийняття вищезгаданого рішення службовим особам Ужгородської міської ради відповідно до вимог ст.ст. 39, 40 Земельного кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» необхідно було виготовити і затвердити відповідну містобудівну документацію - детальний план території, що останніми зроблено не було.

При цьому, незважаючи на попереднє надання дозволу на розробку проекту відводу земельної ділянки для містобудівних потреб, службові особи Ужгородської міської ради самоусунулись від виконання покладених на них обов’язків щодо регулювання земельних правовідносин та забезпечення здійснення належних повноважень у сфері містобудування, грубо ігноруючи вимоги ст.ст.186, 186-1 Земельного кодексу України, Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», відмовили у погодженні проектів землеустрою, за які учасниками бойових дій сплачено кошти землевпорядним організаціям.

Унаслідок протиправних дій службових осіб Ужгородської міської ради спричинено тяжкі наслідки, що виразилось у грубому порушенні правового статусу ветеранів війни.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні доручено Ужгородській місцевій прокуратурі та перебуває на контролі у прокурора області, повідомляють в прес-службі прокуратури Закарпатської області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар