Взято під варту хулігана, який від правоохоронців переховувався в Києві

лютого 09 / 2016
Взято під варту хулігана, який від правоохоронців переховувався в Києві

За принциповою позицією Берегівської місцевої прокуратури 6 лютого Берегівським районним судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою мешканцю Ужгородського району, якому 23 червня 2015 року було повідомлено про підозру у вчиненні хуліганства та нанесенні умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження (ч.2 ст.296 та ч.1 ст.122 КК України).

Підозрюваний протягом 7 місяців ухилявся від органів досудового розслідування у м. Київ, повідомляють в прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Довідка:
ч.2 ст.296 КК України - хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинені групою осіб. Відповідальність за яке передбачена у обмеженні волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.
ч.1 ст.122 КК України - умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, тобто умисне ушкодження, яке не є небезпечним для життя, карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар