На Закарпатті вирубують букові праліси, внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО

лютого 02 / 2016
На Закарпатті вирубують букові праліси, внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО

Як вже повідомляло наше видання на Закарпатті розпочалася «лісова» війна. Прокуратурою розпочато досудове розслідування за інформацією журналістів про незаконну рубку пралісів.

В прес-службі прокуратури Закарпатської області повідомили, що Мукачівською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за фактами наведеними в мережі Інтернет, щодо незаконної рубки лісів на території Воловецького району.
Як зазначив керівник Мукачівської місцевої прокуратури Олександр Братюк, днями в мережі Інтернет було опубліковано статтю під заголовком «На Закарпатті розпочалася війна! На Воловеччині вирубують букові праліси, внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО», в якій зазначалься, що на околицях населених пунктів Воловецього району, а саме Пашківці, Перехресне, Щербовець, Жденієво, Буковець та Івашківці здійснюється незаконна рубка букових лісів, що в свою чергу завдає нищівної шкоди екосистемі.


Для перевірки всіх обставин і доводів викладених у матеріалі та для проведення необхідних слідчих (розшукових) дій, які дозволять встановити осіб, причетних до вчинення злочину, Мукачівською місцевою прокуратурою за вказаним фактом внесено відомості в ЄРДР за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення передбаченою ст. 246 КК України – незаконна порубка лісу.

Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...