Житель Мукачева забив свою дружину до смерті

січня 27 / 2016
Житель Мукачева забив свою дружину до смерті

За останнім повідомленням житель Мукачева, який вбив дружину молотком, поклали до психлікарні під охорону, пише прес-служба Мукачівського міськрайонного суду.

Ухвалу щодо 60-річного жителя Мукачева, який у жовтні минулого року вбив дружину кухонним молотком, виніс Мукачівський міськрайонний суд. За повідомленням прес-служби суду, 16 жовтня на вулиці І.Франка – бічна в Мукачеві чоловік під час сварки з дружиною умисно наніс їй у голову декілька ударів кухонним молотком для відбивання м’яса. Внаслідок тяжких тілесних ушкоджень жінка померла.

У ході досудового розслідування було проведено судово-психіатричну експертизу. Висновком експерта встановлено, що підозрюваний страждає шизоефективним розладом депресивного типу, що унеможливлювало керування його діями та розуміння значення наслідків скоєного. В судовому засіданні прокурор довів факт вчинення кримінального правопорушення, та, враховуючи висновок експерта, просив застосувати примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Відповідно до ч.2 ст.19 КК України не підлягає кримінальній відповідальності особа, яка під час вчинення суспільно небезпечного діяння, перебувала в стані неосудності, тобто не могла усвідомлювати свої дії (бездіяльність) або керувати ними внаслідок хронічного психічного захворювання, тимчасового розладу психічної діяльності, недоумства або іншого хворобливого стану психіки.

До такої особи за рішенням суду можуть бути застосовані примусові заходи медичного характеру. 4 січня 2016 року суд виніс ухвалу, якою застосовує примусові заходи медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом. Запобіжний захід змінено на поміщення до психіатричного закладу в умовах, що виключають його небезпечну поведінку – обласної психіатричної лікарні в м. Берегово).
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...