Жінці, яка напередодні через посередника викинула свою новонароджену дитину до смітника оголошено підозру у вбивстві

січня 16 / 2016
Жінці, яка напередодні  через посередника викинула свою новонароджену дитину до смітника оголошено підозру у вбивстві

У даному повідомленні йдеться про жахливий випадок, який трапився 14 січня у Мукачеві 41-річна жінка ромської народності народила вдома живу доношену та життєздатну дівчинку та невдовзі вбила її. Проте, попередньо встановлено, що горе-мати закрила рукою дитині ніс та рот, а потім ще нанесла один удар по голові невстановленим твердим предметом, після чого маленька померла.

Наразі тривають експертизи, які мають дати точну відповідь про час і причини смерті новонародженої.

В подальшому, ймовірно з метою приховування вчиненого нею злочину, породілля загорнула тіло немовляти у два поліетиленові пакети та попросила свого знайомого викинути його на смітник, видаючи вміст пакету за сміття.

Наразі встановлено, що намовля було п’ятою дитиною породіллі, стосовно чотирьох попередніх жінка позбавлена батьківства у зв’язку з невиконання материнських обов’язків.

Остання вела кочівний спосіб життя, проживала також у Іршавському та Виноградівському районах, раніше засуджувалася за вчинення злочину, пов’язаного з обігом наркотичних засобів та психотропних речовин, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...