Прокуратура оскаржує занадто м`яке рішення Ужгородського суду, який засудив «сепаратиста» лише до 3 років умовно

січня 13 / 2016
Прокуратура оскаржує занадто м`яке рішення Ужгородського суду, який засудив «сепаратиста» лише до 3 років умовно

Прокуратура Закарпаття наполягатиме на 7 роках позбавлення волі.

Прокуратура області підготувала апеляційну скаргу до Апеляційного суду Закарпатської області, не погоджуючись з занадто м`яким рішенням Ужгородського міськрайонного суду, яким на початку року засуджено редактора газети «Рабоче-крестьянская правда» за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.110 (посягання на цілісність України), ч.1 ст.161 КК України (порушення рівноправності громадян), однак, на підставі ст. 75 КК України, судом звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 3 роки.
Встановлено, що редактор громадсько-політичної газети більшовиків «Рабоче-крестьянская правда», неодноразово розміщував на її сторінках статті, які мають пропагандистсько-агітаційний характер, а зміст таких дій полягає у відтворенні СРСР, скасуванні приватної власності, побудові комунізму, у протидії центральній владі України, підтримці сепаратистських настроїв у східних регіонах України, що може призвести до порушення територіальної цілісності України. Крім того, такі висловлювання створюють негативний образ України, українців та представників єврейської національності в очах української та світової спільноти, принижують їх національну честь та гідність, що загалом може сприяти розпалюванню національної ворожнечі та ненависті.
Вказаними умисними діями, редактор газети вчинив злочини, передбачені ч.2 ст. 110 (караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої), та ч.1 ст. 161 КК України (караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого).
Прокуратурою області під час підтримання державного обвинувачення в суді по даному кримінальному провадженню, запропоновано суду призначити Маєвському покарання у вигляді позбавлення волі строком на 7 років з конфіскацією майна та позбавленням права займатися певною діяльністю строком на 3 роки.


Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...