Усім п'ятьом бійцям ДУК ПС, доведеться сидіти

січня 13 / 2016
Усім п'ятьом бійцям ДУК ПС, доведеться сидіти

В Ужгородському міськрайонному суді Закарпатської області розглянуто клопотання Головного управління Національної поліції області та прокуратури краю щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно п’яти підозрюваних у хуліганських діях поблизу гірськолижного курорту «Драгобрат».

Більше 30 годин тривав розгляд клопотань щодо кожного з п'яти підозрюваних у конфлікті. Засідання розпочалося у понеділок, 11 січня, близько 17 години, і завершилося у середу, 13 січня, о 2-ій години ночі.

Як вбачається з матеріалів кримінального провадження, вказані особи підозрюються у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинене групою осіб із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень). Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.

Заслухавши клопотання сторони обвинувачення та доводи сторони захисту, дослідивши наявні у матеріалах кримінального провадження докази, суд дійшов висновку щодо необхідності обрання усім п'ятьом підозрюваним (у кожному випадку окремо) найсуворішого запобіжного заходу – тримання під вартою.

З огляду на те, що інкримінований злочин відноситься до тяжких насильницьких злочинних діянь, та враховуючи те, що підозрювані є мешканцями інших областей України, суд вирішив на час проведення досудового розслідування ізолювати їх від суспільства, без визначення розміру застави. Зараз підозрювані у хуліганських діях із застосуванням зброї триматимуться за ґратами на час проведення досудового слідства терміном до 60 діб (до 8-го березня поточного року).


Відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар