Через приховану контрабанду мешканець Угорщини позбувся «БЕХИ»

січня 06 / 2016
Через приховану контрабанду мешканець Угорщини позбувся «БЕХИ»

Сьогодні зранку працівниками митниці «Тиса» у автомобілі «BMW 530» громадянина Угорщини було знайдено приховані сигарети.

Формою проходження митного контролю громадянин, обрав «зелений коридор». При опитуванні громадянин повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

Відповідно ч. 1 ст. 318 Митного кодексу України митному контролю підлягають усі товари, транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через митний кордон України.

Транспортний засіб було виведено із загального потоку та направлено в бокс поглибленого огляду. В результаті здійснення якого, в паливному баку, виявлені приховані від митного контролю 397 пачок тютюнових виробів, саме: цигарки вітчизняного виробництва з акцизною маркою України торговельної марки «Marlboro».

Таким чином, громадянин Угорщини вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за складеним протоколом про порушення митних правил вилучено: цигарки вартістю 7543 грн та «BMW», 2009 року випуску – понад 253 тис. грн., - повідомляє Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...