Підозрюваного у вбивстві, який переховувався від правоохоронців розшукано та взято під варту

грудня 30 / 2015
Підозрюваного у вбивстві, який переховувався від правоохоронців розшукано та взято під варту

Завдяки здійсненню Виноградівським відділом Берегівської місцевої прокуратури належного процесуального керівництва у кримінальному провадженні за фактом вбивства 14 грудня мешканця одного із селищ Виноградівського району, Виноградівським відділом поліції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області розшукано особу, яка переховувалась від органів досудового розслідування та обґрунтовано підозрювалась у вчиненні вказаного злочину.

Вчора ухвалою слідчого судді Виноградівського районного суду від року, ймовірному вбивці, який переховувався від органів досудового розслідування, обрано запобіжний захід тримання під вартою.

На даний час тривають всі необхідні слідчі дії та стан досудового розслідування кримінального провадження за фактом вбивства, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.115 КК України, перебуває на особистому контролі керівництва Берегівської місцевої прокуратури.

Нагадуємо, що 14 грудня 30-річна жінка знайшла в будинку вбитим свого співмешканця 42-річного закарпатця. Невдовзі ймовірного вбивцю було розшукано і наразі збираються докази для оголошення йому підозри у вчиненні злочину та подальшого направлення матеріалів до суду.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...