Закарпатські митники знову затримали цигаркову контрабанду

грудня 26 / 2015
Закарпатські митники знову затримали цигаркову контрабанду

Напередодні, 24 грудня, працівники Закарпатської митниці ДФС на митному посту «Малий Березний» в транспортному засобі «MERСEDES-BENZ» громадянина України виявили 216 пачок прихованих тютюнових виробів.

Митний контроль українець проходив смугою руху «червоний коридор». Громадянину було запропоновано заповнити митну декларацію, в якій він вказав свої паспортні дані, інформацію про транспортний засіб та наявність 250 євро.

В результаті здійснення поглибленого митного огляду вантажного автомобіля та особистих речей водія, виявлені приховані від митного контролю, не заявлені при усному опитуванні та не вказані в митній декларації цигарки вітчизняного виробництва. Цигарки знаходилися у додатковому запасному колесі в багажному відсіку авто. Серед виявлених тютюнових виробів 29 пачок «MARLBORO GOLD», 46 пачок «MARLBORO», 23 пачки «LM RED LABEL», 65 пачок «LM BLUE», 37 пачок «WINSTON» та 16 пачок «PARLIAMENT AQUA BLUE».

Виявлення стало можливим після демонтажу покришки додаткового запасного колеса та ренгено-телевізійної системи «Рапіскан – «RAP324».

Тютюнові вироби громадянин України визнав своєю власністю. В поясненні зазначив, що приховані від митного контролю цигарки переміщував через митний кордон України в Німеччину з метою реалізації та одержання прибутку.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів, з приховуванням від митного контролю.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки та запасне колесо, що використовувалось для їх незаконного переміщення, вилучено.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар