У Тячеві на хабарі у 7400 грн спіймали дільничного інспектора поліції

грудня 12 / 2015
У Тячеві на хабарі у 7400 грн спіймали дільничного інспектора поліції

Працівники військової прокуратури спільно з оперативниками СБУ затримали на хабарі в 7400 гривень дільничного інспектора поліції Тячева. За даним фактом розпочато кримінальне провадження.

До військової прокуратури звернувся із заявою житель смт.Буштино Тячівського району. Заявник повідомив про те, що від нього вимагає гроші працівник поліції за дозвіл на виїзд за кордон.

Справа в тому, що цей 43-річний чоловік має судимість і підпадає під адміннагляд, тобто повинен періодично з'являтися в поліцію. Тячівець вирішив їхати на заробітки за кордон, але для цього потрібен дозвіл пенітенціарної служби й правоохоронців. Цією ситуацією й вирішив скористатися нечесний дільничний, зажадавши хабар у розмірі 300 доларів...

Обідньої пори працівники СБУ та військової прокуратури затримали на вулиці в смт.Буштино, біля адмінбудинку селищної ради 32-річного дільничного у званні капітана поліції, який отримав від заявника неправомірну вигоду в розмірі 7400 гривень.

За даним фактом військовою прокуратурою Ужгородського району розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (Одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі). Гроші вилучено. Фігурант справи перебуває в ІТТ Ужгородського відділу поліції.

Очищення рядів закарпатської поліції від корумпованих працівників триватиме й надалі, повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Закарпатській області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...