У Закарпатця викрали мотоцикл вартістю майже у 40 тис грн

листопада 28 / 2015
У Закарпатця викрали мотоцикл вартістю майже у 40 тис грн

Того вечора як зазвичай після своїх справ я приїхав додому і поклав мотоцикл вже на звичне місце під будинком розповідає потерпілий Олег. Я купив цей транспортний засіб близько півроку тому й встиг об’їздити чи не всю Європу. Я свій мотоцикл завжди ставив під будинком. Уранці, коли прокидався, дивився у вікно, чи стоїть на місці. Та коли виглянув цього разу, транспортного засобу на місці не було. Збитки складають десь 35-40 тисяч гривень. Деякі свідки кажуть, що ще вночі й під ранок бачили мотоцикл на місці, отож викрали його вже мабуть ранком. До слова, на цій вулиці це вже третя крадіжка. Місяць тому обікрали магазин, а три тому в сусідів викрали велосипед. Я звернувся із заявою в поліцію.

Працівники ужгородської поліції повідомили, що на місце крадіжки виїжджала слідчо-оперативна група, яка обстежила місцевість та опитала свідків події.

Не виключено, що зухвальці для викрадення мотоцикла використовували автомобіль. наразі оперативники перевіряють кілька версій. На території району було введено план «Перехват».

За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження, проводиться слідство.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар