Понад 2 тис доларів Ужгородка віддала псевдо поліцейському, за вирішення неіснуючої проблеми

листопада 27 / 2015
Понад 2 тис доларів Ужгородка віддала псевдо поліцейському, за вирішення неіснуючої проблеми

Вчора із заявою до Ужгородського відділу поліції звернулася 81-річна ужгородка. Старенька повідомила, що до неї на домашній телефон зателефонував невідомий чоловік, який назвався працівником поліції, й попросив жінку, аби та продиктувала йому її мобільний номер, оскільки так зручніше буде розмовляти. Не підозрюючи нічого лихого, жінка вказала номер свого мобільного.

Незнайомець розповів, що її син має неприємності, а саме скоїв наїзд на пішохода. І для непритягнення його до відповідальності необхідно сплатити 50 тисяч гривень. Перелякана бабуся погодилася. Чоловік сказав, що через півгодини заїде за грошима.

Не перевіривши інформацію щодо сина, розгублена ужгородка підготувала 2200 доларів та 150 євро.

Вже за півгодини незнайомець прийшов до старенької й забрав гроші. При цьому повідомив, що жінці вже нічого хвилюватися за сина. Мовляв, він усе владнає...

Лише після того, як чоловік забрав гроші, схвильована матір зателефонувала своєму сину й з’ясувала, що ніяких проблем той не має. Тоді старенька зрозуміла, що її ошукали.

Потерпіла описала правоохоронцям чоловіка та вказала, що йому близько 30-ти. Худорлявої статури. Був одягнений у чорне: штани, куртку, взуття та кепку.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Як повідомили у відділі комунікації ГУНП в Закарпатській області триває досудове розслідування.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...