Працівники Закарпатської митниці виявили 930 пачок цигарок у запасному колесі, під обшивкою дверей та сидінні автомобіля

листопада 20 / 2015
Працівники Закарпатської митниці виявили 930 пачок цигарок у запасному колесі, під обшивкою дверей та  сидінні автомобіля

Порушення митних правил зафіксовано, напередодні, 19 листопада, на митному посту «Дякове».

Для того щоб виявити приховані тютюнові вироби транспортний засіб довелось направити в бокс для поглибленого огляду. Адже прямуючи до Румунії громадянин обрав для проходження митного контролю «зелений коридор». Відповідно до митного законодавства, обрання «зеленого коридору» вважається заявою громадянина про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території та свідчить про факти, що мають юридичне значення.

Таким чином, громадянин скоїв дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом використання засобів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України .

На підставі статті 511 Митного кодексу України за складеним протоколом про порушення митних правил вилучено: товари – безпосередні предмети порушення митних правил та транспортний засіб зі спеціально виготовленим сховищем, що використовувався для приховування цигарок.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар