На Закарпатті затримано українця, який незаконно віз з Угорщини 200 китайських телефонів

жовтня 06 / 2015
На Закарпатті затримано українця, який незаконно віз з Угорщини 200 китайських телефонів

Громадянин України віз із Угорщини 200 мобільних телефонів, порушуючи митне законодавство. Заїхав він в зону митного контролю на ділянку «в’їзд» митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС легковим автомобілем марки «MERCEDES-BENZ» реєстраційний номерний знак Республіки Словаччина.
Як форму проходження митного контролю, громадянин України обрав порядок проходження по каналу «зелений коридор».
Згідно з поясненням громадянина, мобільні телефони є його власністю, які він придбав за власні кошти в Угорщині. Вартість вилученого товару, згідно наданої громадянином товарної накладної, складає 1700 євро.
Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 21.05.2012 № 436 «Про затвердження переліків товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України» зазначено, що мобільні телефони – код згідно з УКТЗЕД – 8517, підлягають оцінці відповідності вимогам Технічного регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні.
Таким чином, громадянин України порушив встановлений порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю: в нього під час митного контролю виявлено товари, які перевищують неоподатковану норму до переміщення через митний кордон України та переміщення яких через митний кордон обмежено законодавством України.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України.
На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил мобільні телефони «Alcatel 1042Х» вилучено, - пише відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар