У закарпатця псевдо-правоохорониць виманив 65000 грн

жовтня 03 / 2015
У закарпатця псевдо-правоохорониць виманив 65000 грн

- Відома схема шахрайського виманювання грошей від людей і далі працюєв нашій області. Зазвичай вночі людям телефонують, представляютьсяпрацівником міліції і сповіщають, що їхня дитина стала винуватцем ДТП, абопопалася з наркотиками. Для того, аби владнати цю проблему з міліцією,необхідно сплатити значну суму грошей. Йдеться про тисячі гривень, -коментує начальник Мукачівського міськвідділу міліції Валентин Іщук. -Перелякані і збентежені люди, не замислюючись, не телефонуючи рідним, зякими нібито трапилась біда, віддають останні гроші, аби врятувати їх...

Із заявою до Мукачівського міськвідділу міліції звернувся 64-річний жительміста. Чоловік повідомив, що обідньої пори на його мобільний телефон зателефонував невідомий чоловік, який назвався працівником міліції. Незнайомець повідомив, що його син має неприємності, пов’язані з наркотиками. І для вирішення справи необхідно терміново перерахувати 6500 гривень на вказаний ним номер рахунку.

Не перевіривши інформацію щодо сина, потерпілий одразу взяв гроші і через термінал банку перерахував їх на рахунок, який повідомив йому шахрай. Лише після того, як чоловік перерахував гроші, він зателефонувавсвоєму сину й з’ясував, що ніяких проблем той не має. Тоді чоловік зрозумів, що його ошукали.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...