У Закарпатця на митниці вилучили мікроавтобус через підроблені документи (Фото)

жовтня 02 / 2015
У Закарпатця на митниці вилучили мікроавтобус через підроблені документи (Фото)

Так, 1 жовтня о 4:00 українець заїхав в зону митного контролю на ділянку «Виїзд» митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС. Пройти митний кордон вирішив «зеленим коридором» та, як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу, подав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу в реєстраційних органах України. Як годиться, в документі було зазначено колір, марку автомобіля, тип та об’єм двигуна та номер кузова.

Дотримуючись порядку переміщення товарів через митний кордон України та керуючись чинними нормативними документами, працівники митниці, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, вивели транспортний засіб із загального потоку для проведення митного огляду.

Під час здійснення митних формальностей було проведено аналітично-перевірочні заходи з використанням наявних у Закарпатській митниці ДФС баз даних. Як наслідок встановлено, що окрім «PEUGEOT BOXER» за таким же номером кузова, як у авто, переміщувалися через митний кордон ще три транспортні засоби.

У ході здійснення митного огляду встановлено, що номер кузова, нанесений на поданий до митного контролю транспортний засіб відповідає номеру кузова, зазначеному в поданому до митного контролю свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.

Закарпатською митницею ДФС було подано запит до УДАІ УМВС в Закарпатській області. Відповідь – згідно даних національної системи «НАІС ДДАІ» в підрозділах УДАІ УМВС України в Закарпатській області автомобіль марки «PEUGEOT BOXER» 2003 року випуску станом на 1 жовтня 2015 року не зареєстрований.

Таким чином дії громадянина України мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною ч. 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі пасажирський мікроавтобус марки «PEGEOT» модель «BOXER» 2003 року випуску, вартістю понад 117 тис. грн вилучено.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області
У Закарпатця на митниці вилучили мікроавтобус через підроблені документи (Фото)
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...