На Закарпатті невідомий викрав від лісника зброю та гроші

вересня 22 / 2015
На Закарпатті невідомий викрав від лісника зброю та гроші

До правоохоронців Мукачівського міськвідділу міліції звернувся 47-річний лісничий, мешканець Мукачівського району. Чоловік повідомив, що невідомий зламав вхідні двері та пробрався до оселі. Звідтам зловмисник викрав гроші та дві мисливські рушниці.


Лісник зазначив, що зброя зареєстрована, але у день викрадення була не на замку, бо чоловік планував її почистити. Тому залишив рушниці на дивані, у вітальній кімнаті.

За фактом крадіжки відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка).

УМВС України в Закарпатській області ще раз нагадує власникам зброї правила її зберігання та перенесення: мисливська вогнепальна (газова) зброя повинна зберігатися по місцю постійного проживання в металевому сейфі (ящику) спеціально виготовленому для зберігання зброї, що закривається внутрішнім замком. Сейф (ящик ) для зберігання зброї повинен бути прикріплений до підлоги або стінки. При цьому зброя має бути в розрядженому стані. Ключі від сейфа зберігаються особисто у власника зброї , або в надійному місці, виключаючи доступ до зброї будь-яких сторонніх осіб ( в тому числі близьких родичів). Панове мисливці та власники зброї, суворо дотримуйтесь правил поводження зі зброєю вдома та на полюванні.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар