Закарпатські прикордонники упродовж доби затримали 9 біженців

вересня 19 / 2015
Закарпатські прикордонники упродовж доби затримали 9 біженців

Так сьогодні вночі на ділянці відповідальності відділу «Лужанка» Мукачівського загону прикордонним нарядом було затримано трьох осіб без документів, які рухалися в бік кордону. Затримані чоловіки повідомили – що є громадянами Сирії.

Ще 5 громадян Сомалі вранці затримали прикордонники відділу «Горонглаб» цього ж загону. Невідомих осіб за допомогою мобільного тепловізійного комплексу побачив прикордонний наряд. Затримати мігрантів вдалося за 40 метрів від лінії державного кордону.

Ще одного громадянина Сирії та одного громадянина Йорданії прикордонники затримали на ділянці відділу «Стужиця» Чопського загону. Інформацію про рух двох невідомих осіб поблизу кордону прикордонникам надали словацькі колеги.

Для недопущення порушення кордону на місце виїхала група реагування, яка за триста метрів від лінії кордону зупинила нелегальних мігрантів.

У всіх випадках мігрантів було доставлено до прикордонних підрозділів для складання адміністративно-процесуальних документів. З ними проводяться фільтраційні заходи щодо встановлення їх ідентифікації та шляхів потрапляння на територію України. Подальшу долю затриманих вирішуватиме суд.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар