На Закарпатті митники вилучили деревини на 100 тисяч гривень

вересня 14 / 2015
На Закарпатті митники вилучили деревини на 100 тисяч гривень

В митному режимі «експорт» переміщувались «пиломатеріали хвойні, обрізні» загальним об’ємом 30,79 м. куб., вагою брутто 18 500 кг, загальною вартістю 91 340 грн. Така інформація містилась в документах, які водій подав до митного контролю. Відправило пиломатеріали словацькому підприємству приватне підприємство із Рахівського району.
Під час проведення митного контролю та митного огляду вантажу із залученням експерта-оцінювача виявлено невідповідність заявленого вантажу наявному. Встановлено, що реально переміщується в транспортному засобі 35,257 м. куб. пиломатеріалів, що на 4,467 м. куб. більше, ніж заявлено в товаросупровідних документах.
– Невідповідність наявного товару заявленому в товаросупровідних документах сталася за моєї необачності, оскільки я не був присутнім під час завантаження та фактично не перевірив вантаж, – пояснив директор приватного підприємства.
Однак він подав як підставу до митного оформлення товаросупровідні документи, що містять неправдиві відомості. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
Наразі складено протокол про порушення митних правил, на підставі статті 511 Митного кодексу України вилучено товари – безпосередні предмети порушення митних правил вартістю 104 594 грн.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар