В Ужгороді ромського підлітка впіймали на крадіжці

вересня 06 / 2015
В Ужгороді ромського підлітка впіймали на крадіжці

Вони вигадали як їм здавалося геніальну схему для кpадіжки. Один із них чекав на подільників на лавочці біля під’їзду, другий стояв біля дверей, доки третій пробрався в квартиру.
Про це сьогодні на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомила сама потерпіла. Текст публікації наводимо повністю:
Вчора, після обіду, я вклала свою грудну дитину спати і побігла викинути мусор. Я, виходячи з квартири, двері на ключ не закривала, бо я ж “на пару секунд”,та й “хто сюди зайде без запрошення”! Ну от отримала урок на все життя. Дорогою до мусорних баків, мені назустріч йшли троє циган – 2 молодших, і 1 з виду старший за них. Старший сів на лавочку у нашому дворі, двоє зникли за вуглом будинку. Мусорні баки знаходяться на відстані 20ти метрів від під’їзду будинку (вул. Сільвая). Вікна моєї квартири були відкриті і я з вулиці почула звук грюкнувшої моєї вхідної двері. Кинулася бігти назад. У під’їзді, біля моїх дверей, стояв, циганський, вибачте за слово, сикун, років 13ти, котрий на моє запитання: “чого тобі тут треба?” відштовхнув мене і кинувся втікати. І що ви думаєте далі? Буквально вриваюсь в квартиру і ось цього “красавчєка”, що на фото, я знайшла у себе в коридорі.
Він, бачите, їсти хотів попросити. Кинувся втікати. Я за ним. У дворі біля будинку були двоє випадкових мужчин, котрі стали свідками того, як я з криками погналася за злодюжкою, і допомогли мені затримати спочатку одного, потім іншого. Третій зник зразу. Наразі його розшукує міліція.
Діана Дорогій, хочу висловити вдячність нашій міліції та слідчо-оперативній групі, котрі, після мого дзвінка на 102, були на місці в лічені хвилини.
Надіюся, ці злодюжки понесуть відповідне покарання. І знайдуть місце, де їх “накормлять” вдосталь, щоб не лізли більше в чужі будинки.
Москаль та Ужгород єдині, Геннадій Геннадійович, свавілля циган не знає межі! Ви обіцяли навести порядок з ним!
Чи не кожен-другий злочин в нашому місті скоєний циганами. Зробіть щось, будь ласка!
P.S.
З квартири нічого не поцупили, моє щастя, їм забракло часу.
А я легко відбулася, бо не відомо, що могло бути зі мною та моєю дитиною, якби на місці цих малоліток були дорослі мужики-злодії.”
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар