В Мукачеві грабіжник зірвав із шиї жінки золотий ланцюжок

серпня 27 / 2015
В Мукачеві грабіжник зірвав із шиї жінки золотий ланцюжок

До чергової частини Мукачівського міськвідділу міліції звернулась 37-річна мешканка Мукачева. Жінка повідомила, що близько 22-ї години вона йшла тротуаром по вул.Чехова. Ззаду підбіг невідомий чоловік, штовхнув її в спину та зірвав з шиї золотий ланцюжок вагою 4 грами.

Жінка настільки була перелякана, що не змогла детально описати особу грабіжника.

- По даному факту відкрито кримінальне провадження за ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж), - каже заступник начальника Мукачівського міськвідділу міліції Ярослав Товкан. - На даний час правоохоронці проводять всі оперативно-розшукові дії для встановлення особи зловмисника і вживають заходів для його затримання.

Правоохоронці вкотре застерігають громадян: намагайтесь уникати темних і безлюдних місць. Виставлені напоказ прикраси та дорогі речі – сережки, ланцюжки, браслети, фотоапарат, телефон приваблюють злочинців.

Якщо ви помітили, що за вами тривалий час хтось іде, перейдіть на іншу сторону вулиці. Якщо є перехожі, підійдіть до них і почніть розмову. Якщо нападу грабіжника уникнути не вдалося, не соромтеся голосно кричати, кликати на допомогу. Грабіжник розраховує на те, що опір йому ніхто чинити не буде. Тому для самозахисту згодиться все, що у вас під рукою: ключі, пилочка для нігтів, парфуми, дезодорант тощо.

Намагайтеся запам’ятати прикмети нападника, щоб при зверненні до правоохоронних органів надати максимум інформації про зовнішність грабіжника.

Якщо ви стали жертвою зловмисника — негайно телефонуйте на «102». Вчасне звернення та детальний опис нападника є запорукою його затримання за «гарячими слідами».

Інформація Мукачівського МВ УМВС
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...