У сусідній Угорщині тривають слідчо-оперативні заходи по боротьбі з контрабандою

серпня 03 / 2015
У сусідній Угорщині тривають слідчо-оперативні заходи по боротьбі з контрабандою


. На сьогодні число затриманих митників збільшилося до 23.

В Угорщині тривають слідчо-оперативні дії проти контрабанди із Закарпаття, з чим пов
У Загоні та Ніредьгазі (угорські населені пункти біля кордону з Україною) виявлені два нелегальні склади з контрабандними сигаретами. На території Австрії затримані чотири фури з сигаретами, які під оперативним супроводом силовиків рухалися від Загоні в бік Італії.

У зв’язку з перевірками угорських силовиків тривалість перетину українсько-угорського кордону різко збільшилася, що призвело до утворення великих черг.

Черги не пов’язані з діями української сторони і є тимчасовими, проте у Закарпатській ОДА просять до туристів, які їдуть на автотранспорті відпочити в країни ЄС через українсько-угорський кордон, взяти цей факт до уваги, йдеться на офіційному сайті очільника області Геннадія Москаля.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, 30 липня стало відомо, що через корупційні злочини та факти порушення службових повноважень в Угорщині арештовано 21 підозрюваного: 18 митних податківців та 3 цивільних осіб.

Зокрема, за результатами розслідування, здійсненого на КПП "Загонь-Чоп", виявлено митників, які надавали допомогу контрабандистам, дозволяючи провезення прихованих контрабандних сигарет українського походження.
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...