На Закарпатті затримали старшого оперуповноваженого управління ГУ ДФС в області при одержанні хабара

липня 27 / 2015
На Закарпатті затримали старшого оперуповноваженого управління ГУ ДФС в області при одержанні хабара

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування та направлено до суду з обвинувальним актом кримінальне провадження по обвинуваченню старшого уповноваженого з особливо важливих справ відділу викриття економічних злочинів оперативного управління ГУ ДФС в області.

За інформацією начальника слідчого відділу прокуратури Закарпастької області Івана Бітляна, 5 липня працівниками прокуратури Закарпатської області, спільно з співробітниками УСБУ та УВБ ДФС в Закарпатській області, затримано при одержанні 5 тис. грн неправомірної вигоди старшого оперуповноваженого управління ГУ ДФС в області.

Вказану суму податківець отримав від приватного підприємця за невжиття заходів стосовно останнього, а саме за не ініціювання проведення перевірки законності нарахування та сплати підприємцем податків.
Працівника ГУ ДФС було викрито та затримано в порядку ст. 208 КПК України при одержанні вказаних грошових коштів.

Наразі, старшому оперуповноваженому управління ГУ ДФС в області за санкцією ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар