На Рахівщині сварка між родинами завершилась використанням гранати

липня 23 / 2015
На Рахівщині сварка між родинами завершилась використанням гранати

За даним фактом міліція розпочала кримінальне провадження.

Несподіваною стала розв′язка недавнього резонансного випадку в смт. Ясіня Рахівського району. Нагадаємо, що вночі 16 липня там кинули дві бойові гранати РГД-5 у двір будинку місцевого підприємця. На щастя, обійшлося без людських жертв.

За даним фактом міліція розпочала кримінальне провадження. Подію кваліфіковано як хуліганство із застосуванням зброї. Невдовзі правоохоронці з′ясували, що гранати на подвір′я односельця міг кинути вночі 30-річний житель смт.Ясіня. А причиною конфлікту стала давня неприязнь між двома місцевими родинами. Вони конфліктують через бізнесові інтереси, а також… через дівчину, яку не можуть поділити два парубки з цих родин.

Однак сам конфлікт набув несподіваного продовження. Свідка, який дав покази щодо причетності до кидання гранат даного громадянина, перестрів ввечері на вулиці біля сільського бару й побив односелець. Останній, як з′ясувалося, є родичем однієї зі сторін конфлікту – вони одружили між собою своїх дітей. Тобто чоловік діяв з умислом залякати свідка, аби його родич не поніс кримінальної відповідальності.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження). Розслідування ясінянської пригоди триває, воно має визначити ступінь вини та відповідальність сторін конфлікту, повідомляють у СЗГ УМВС України в Закарпатській області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...