Затримані члени "Правого сектора" за скоєне можуть "сісти"

липня 14 / 2015
Затримані члени "Правого сектора" за скоєне  можуть "сісти"

Про це повідомив заступник начальника Головного слідчого управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури Володимир Гаврилюк на брифінгу в Києві у вівторок, - повідомляє Інтерфакс Україна.
"Нині вирішується питання про звернення до суду з метою обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - сказав він.
Гаврилюк нагадав, що за фактом перестрілки минулої суботи в Мукачевому ГСУ Генпрокуратури здійснює досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактами створення та участі в злочинній організації з метою скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів, а також здійснення терористичних актів, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 258 КК України.
Під час слідчих дій, нагадав Гаврилюк, правоохоронці затримали чотирьох осіб у камуфляжному одязі, які мали відзнаки руху "Правий сектор".
"Усім зазначеним особам повідомлено про підозру в здійсненні зазначених кримінальних правопорушень. Двоє із зазначених осіб з пораненнями перебувають у лікувальному закладі. Під час затримання у затриманих вилучено предмети, схожі на автоматичну зброю", - зазначив він.
Категорія : КриміналLoading...
загрузка...