На Берегівщині бабуся відлупцювала палицею свою внучку

липня 04 / 2015
На Берегівщині бабуся відлупцювала  палицею свою внучку

Берегівські правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом отримання тілесних ушкоджень 9-річною дівчинкою, які їй завдала рідна бабуся. 41-річній жінці за побиття малолітньої внучки загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до одного року.
Як з'ясували правоохоронці 24-річна жінка з недавніх пір живе в Берегово, сама виховує 9-річну дочку, крім того, на утриманні у неї знаходиться і 69-літний бабуся. Раніше всі проживали в с.Дійда але за неприязних відносин, які склалися в сім'ї змушені були переїхати. У сільському будинку залишилася проживати 41-річна мати, зі співмешканцем.
 
Дочка разом з 9-річною онукою прийшли у двір 41-річної жінки, щоб забрати особисті речі, що залишилися після переїзду але та зустріла їх неприязно. Перебуваючи під дією алкоголю господиня будинку на очах малолітньої внучки почала кричати і смикати за волосся власну дочку. Коли бабуся взяла в руки палицю перелякана дитина закрив собою матір, але розлючену жінку це не зупинило вона завдала удару по передпліччя дівчинки.
 
Згідно з висновком експерта дитина отримала тілесні ушкодження у вигляді численних саден плеча та передпліччя.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар