Прокуратура всерйоз зайнялася чиновниками управління Держземагентства в Рахівському районі

червня 25 / 2015
Прокуратура всерйоз зайнялася чиновниками управління Держземагентства в Рахівському районі

Прокуратурою Рахівського району розпочато кримінальне провадження за фактом службової недбалості посадових осіб управління Держземагентства в Рахівському районі (ч. 1 ст. 367 КК України).

У ході вивчення стану дотримання органами державної влади та місцевого самоврядування району земельного законодавства України при розпорядженні земельними ділянками, прокурором Рахівського району встановлено, що посадові особи управління Держземагентства в Рахівському районі, неналежно виконуючи свої службові обов'язки, в порушення вимог земельного законодавства України, погодили закарпатцю проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею майже 1 га у власність для ведення особистого селянського господарства.

Тоді як вказана земельна ділянка належала до земель лісового фонду і входив до території колишнього Костілівського лісництва Великобичківського ДЛМП і на виконання Указу Президента України «Про розширення території Карпатського біосферного заповідника» від 1997 року була передана Карпатському біосферному заповіднику.

У листопаді минулого року наказом Головного управління Держземагентства у Закарпатській області закарпатцю було незаконно затверджено проект землеустрою та передано у власність вищевказаний земельну ділянку без вилучення її у постійного користувача - Карпатського біосферного заповідника.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар