Закарпатський працівник банку привласнив понад 250 тис грн вкладника

червня 08 / 2015
Закарпатський працівник банку привласнив понад 250 тис грн вкладника


Прокуратурою Перечинського району направлено до суду кримінальне провадження за ч.1 ст.366, ч.4 ст.191 КК України відносно працівника банку, який зловживаючи службовим становищем підробив документи та привласнив кошти вкладника, чим завдав матеріальних збитків на суму майже 264 тис. грн.
На Перечинщині працівник банку привласнив понад 250 тис грн вкладника

Так, прокурор Перечинського району Дмитро Кириленко повідомив, що чоловік будучи службовою особою одного з відділень банку склав офіційний документ, а саме договір на вклад, отримав у вкладника кошти в розмірі 33 000 доларів США, однак вказану суму на депозитний рахунок не вніс, а кошти використав на власні потреби.

Наразі, кримінальне провадження щодо службової особи направлено до суду. Закарпатець звинувачується у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах та складання службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу.

За вказані кримінальні правопорушення Кримінальним кодексом України передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар