Юній ужгородці повернули поцуплену мобілку

травня 26 / 2015
Юній ужгородці повернули поцуплену мобілку

На вулиці 17-річний грабіжник відібрав від дівчини мобільний телефон. Невдовзі грабіжника викрили правоохоронці, його притягують до кримінальної відповідальності.
Днями до правоохоронців Ужгородщини звернулася 17-річна мешканка району. Дівчина попросила міліціонерів повернути їй мобільний телефон, який у неї викрали просто посеред вулиці. Дівчина стисло описала грабіжника, оскільки не встигла добре його запам’ятати.
Поспілкувавшись з потерпілою, старший дільничний інспектор ст. лейтенант міліції Василь Бунча розпочав пошуки грабіжника. Невдовзі того було затримано разом із викраденим телефоном.
Нападником виявився 17-річний мешканець села Тарнівці Ужгородського району. Речовий доказ – крадений телефон міліціонери вилучили та розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України (Грабіж).
Неповнолітньому грабіжнику слідчі оголосили про підозру, а поцуплений телефон повернули власниці. За необдуманий вчинок молодику світить позбавлення волі, а в кращому випадку – штраф чи виправні роботи.
Інформація Ужгородського РВ УМВС
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...