Кого і за що спіймали на кордоні?

травня 06 / 2015
Кого і за що спіймали на кордоні?

Іноземець придбав в Україні цигарки, хотів отримати додатковий прибуток, а залишив на кордоні і «PEUGEOT 406» і 320 пачок «Jin Ling».
Перетинав кордон громадянин Угорщини вчора, 5 травня. Заїхавши на митний пост «Дякове» Закарпатської митниці ДФС, обрав для проходження митного контролю «зелений коридор».
Ще перед початком проведення митного контролю угорець усно заявив, що у нього відсутні товари та предмети, приховані від митного контролю, або такі, які заборонені до вивезення з України.
Працівники митниці вирішили перевірити правдивість слів громадянина й вивели авто із «зеленого коридору», направивши його для проведення поглибленого митного огляду.
Результат: в спеціально виготовленому тайнику виявлено незаявлені під час усного опитування приховані від митного контролю цигарки іноземного виробництва без акцизних марок України, марки «Jin Ling» – 320 пачок, які знаходились в пустотілому просторі між передньою панеллю та моторним відсіком автомобіля.
Цигарки громадянин Угорщини визнав своєю власністю та пояснив, що придбав їх в невідомого йому громадянина, приховав їх та хотів продати в Румунії аби підзаробити, адже зараз ніде не працює.
Таким чином громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ тайників.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частини 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України вилучено цигарки та авто «PEUGEOT 406».
Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар