Закарпатська митниця: боротьба з контрабандою та митними правопорушеннями

квітня 30 / 2015
Закарпатська митниця: боротьба з контрабандою та митними правопорушеннями
З початку 2015 року підрозділами Закарпатської ДФС запроваджено 723 справи про порушення митних правил на суму понад 10,6 млн грн, – розповів під час прес-конференції начальник Закарпатської митниці ДФС Вадим Симчера. За його словами, ця сума не остаточна, оскільки в 17 справах за ознаками 472, 482 та 483 статей Митного кодексу України вартість предметів правопорушення ще не встановлена.

Керівник митного відомства наголосив, що в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року, кількість заведених справ збільшилась на 16% або на 101 справу, з одночасним збільшенням вартості предметів порушень митних правил на близько 252% або на 7,6 млн грн.

– Середня вартість предметів порушення у справі про ПМП загалом по Закарпатській митниці ДФС становить близько 15 тис. грн, тоді як за аналогічний період 2014 року вона становила майже 5 тис. грн, – відмітив Вадим Симчера.

Крім того товари, транспортні засоби та документи, на підставі статті 511 Митного кодексу України по 262 справах на загальну суму понад 8 млн грн – вилучено.

Зазначимо, що з початку року Закарпатською митницею ДФС до правоохоронних органів скеровано для внесення відомостей в Єдиний реєстр досудових розслідувань 133 повідомлення про протиправні дії, що містять ознаки кримінальних правопорушень, з яких: за ознаками злочину, передбаченого статтею 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) – 17 повідомлень (виявлення тютюнових виробів без марок акцизного збору України); за ознаками злочину, передбаченого статтею 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)) – 2 повідомлення, виявлено під час провадження по справі (ухилення від сплати податків); за ознаками злочину, передбаченого статтею 305 КК України (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів) – 1 повідомлення (виявлення психотропної речовини).

Відділ комунікацій Головного управління
ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...