4500 ужгородців відстоюють свої права у суді

квітня 30 / 2015
4500 ужгородців відстоюють свої права у суді


Прокуратура міста Ужгорода здійснила вступ у справу на захист інтересів держави та громади міста Ужгорода. Йдеться про захист інтересів мешканців будинків №№35,37,39 по вул.8 Березня, №№30,32,34 по вул.Можайського, №№3,5,7,9,9а по вул.Ген.Свободи.

Як пояснив прокурор міста Ужгород Іван Зарева, прокуратурою міста вивчено матеріали справи за позовом приватного підприємства "ЗакарпатІнвестбуд" до Ужгородської міської ради та Департаменту міського господарства. Встановлено порушення інтересів держави та громадян у сфері регулювання земельних відносин .

Адже позивач-забудовник подав позов до суду, у якому вимагає скасувати рішення сесії міськради про відмову в продовженні оренди землі, визнати договір оренди землі поновленим ще на 5 років до 2018 року і зобов'язати Департамент міського господарства підписати новий договір оренди з терміном до 2018 року Проте, згідно чинного законодавства прийняття рішення про передачу чи відмову у передачі в оренду земельних ділянок комунальної власності міста є виключною компетенцією Ужгородської міської ради.

Згідно Закону України "Про прокуратуру", підставою представництва прокурором у суді є наявність порушень або загрози порушень інтересів держави, адже розпорядження земельними ділянками комунальної власності є виключною компетенцією органу місцевого самоврядування і порушення цього порядку є посяганням на державні інтереси у сфері регулювання земельних відносин.

Дотримання вимог земельного законодавства була і залишається приорітетом у діяльності органів прокуратури, а тому нами прийнято рішення про вступ у справу в інтересах держави в особі відповідача - Ужгородської міської ради,- підсумував прокурор міста Ужгород Іван Зарева.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар