На Мукачівщині жінка народила та закопала на городі своє немовля (ФОТО)

квітня 21 / 2015
На Мукачівщині жінка народила та закопала на городі  своє немовля (ФОТО)


28-річна мешканка Мукачівського району народила вдома дитину і тут же закопала її на своєму городі. Породіллю-вбивцю викрив сільський лікар, який повідомив про зникнення немовляти дільничному міліціонеру ...

До дільничного інспектора Мукачівського міськвідділу міліції звернувся лікар фельдшерсько-акушерського пункту с.Зубівка Мукачівського району.
Медик повідомив, що місцева 28-річна жінка перебувала у нього на обліку під час вагітності. А тепер він бачив її на вулиці вже без живота і дитини.
Питань про новонародженого мукачівка всіляко уникала. Тому лікар, сільський голова та дільничний вирішили відвідати її.
Коли з'ясувалася страшна правда про долю немовляти, в село прибула слідчо-оперативна група, експерти, керівництво Мукачівського міськвідділу міліції.
Породілля зізналася, що вночі 18 квітня вона народила вдома дитину.
Спочатку дитина плакала, а потім різко замовкла. Мати поклала дитину в поліетиленовий мішок і вранці закопала на городі.
Працівники міліції викопали із землі пакет з мертвим хлопчиком.
Як з'ясували правоохоронці, ця жінка має ще двох дітей 7 і 10 років. Хто батько третьої дитини, вона і сама не знає, адже веде аморальний спосіб життя, зловживає спиртними напоями. Тому вагітність бажаною для неї не була.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.117 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство матір'ю новонародженої дитини).
Психіатрична експертиза має встановити, чи усвідомлювала жінка свої дії.
Якщо вина матері-вбивці буде доведена, їй загрожує позбавлення волі на строк до 5 років, - повідомляє Мукачівський МВ УМВС.

На Мукачівщині жінка народила та закопала на городі  своє немовля (ФОТО)
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...