Закарпатська прокуратура повернула державі кошти, землю і гуртожиток

квітня 14 / 2015
Закарпатська прокуратура повернула державі  кошти, землю і гуртожиток


З початку року прокурорами пред'явлено на захист інтересів громадян і держави 238 позовів та заяв на загальну суму 86,8 млн. грн., де предметом спору є земля загальною площею 361 га та об'єкти нерухомості на загальну площу 1334 м2 .

На даний час судами області розглянуто та задоволено 161 позов прокурора на загальну суму 8,3 млн. грн. та щодо повернення земель площею 19 га.
Також, в судовому порядку вже стягнуто 544 тис. грн. нарахованої, але не виплаченої працівникам заробітної плати.

Упродовж поточного року за позовами органів прокуратури області реально виконано рішень суду на 5,8 млн. грн., з них до місцевих та державного бюджетів 2,3 млн. грн.

Завдяки вжитим прокуратурою заходами представницького характеру реально повернуто у державну власність 158 га земель.

Прокурорами забезпечено участь у 206 розглянутих судами першої та апеляційної інстанцій справах, у тому числі у 75 справах, де здійснено вступ.

Зокрема, шляхом вступу та забезпечення участі у судовому процесі, а також завдяки принциповій позиції прокурора попереджено вибуття з комунальної власності об'єкту колишнього сільського магазину площею 116,6 м. кв.

Крім того, за участі прокуратури області господарським судом Закарпатської області прийнято законне рішення та повернуто у державну власність спірний гуртожиток по вул. Джамбула в м. Ужгороді загальною площею майже 7 тис. кв. м., тим самим захищено житлові права більше 500 його мешканців (126 сімей), повідомили з прес-служби прокуратури Закарпатської області.
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар