Юний циган згвалтував ще меншу сусідку

квітня 08 / 2015
Юний циган згвалтував ще меншу сусідку

Жахливий злочин на Закарпатті. 15-річний підліток зґвалтував 6-річну дівчинку. Обидвоє - із сімей ромів. Перелякана дитина відразу розповіла про наругу рідним, а вже ті зателефонували до міліції. Того ж дня правоохоронці затримали збоченця. Він у всьому зізнався.

Євген Соломін, кореспондент:

- Відомо, що і ґвалтівник, і його жертва були добре знайомі. Більше того, жили в сусідніх будинках. Того дня вони з іншими дітьми гралися разом на дитячому майданчику.

Згодом 15-річний циган запропонував дівчинці продовжити гру в складському приміщенні, яке розташоване на тому ж подвір'ї. Не підозрюючи лиха, дитина пішла зі старшим товаришем. Там він і познущався з маленької жертви. Після скоєного втік.

Олег Подебрій, керівник відділу УМВС України в Закарпатській області:

- Працівниками карного розшуку досить швидко цей хлопець був затриманий, і він зізнався в скоєнні цього злочину. Зараз проходять різного роду експертизи і вирішується питання про притягнення до відповідальності цієї людини.

Нині затриманий під вартою. Йому повідомлено про підозру й тепер обирають запобіжний захід. Та місцеві не відкидають, оскільки ґвалтівник і його жертва з великої ромської родини, то гучну справу можуть заладнати між собою миром чи за гроші. До того ж обидвоє - неповнолітні. Юристи кажуть - суд може зважити на вік підозрюваного, одначе кримінальної відповідальності йому навряд чи вдасться уникнути.

Михайло Маркусь, юрист:

- Діючий Кримінальний кодекс визначає в статті 22, що суб'єктом злочину є особи від 16 років, проте по окремим категоріям відповідальність наступає з 14 років. Тому в даному випадку особі є 14 років, то вона буде нести відповідальність згідно статті 152, а саме "зґвалтування".

Тож, імовірно, малолітній ґвалтівник своє повноліття зустріне за ґратами. Кримінальний кодекс за такі злочини передбачає позбавлення волі на термін до 15 років. Його жертва нині в лікарні.
НТН
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...