Контрабанда посадить співвітчизника на лаву підсудних!

квітня 06 / 2015
Контрабанда посадить співвітчизника на лаву підсудних!

Нещодавно слідчі за матеріалами оперативників Головного управління ДФС у Закарпатській області внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, що кваліфікується за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України.
Громадянин України незаконно транспортував через митний пост «Ужгород» Закарпатської митниці ДФС контрафактні тютюнові вироби з метою збуту.
В ході проведення заходів із протидії незаконному обігу підакцизних товарів, працівники оперативно-слідчої групи ОУ та СУФР ГУ ДФС у Закарпатській області здійснили виїзд на митний пост й оглянули транспортний засіб «DAF» з напівпричепом.
У спеціально обладнаних тайниках виявлено 24 170 пачок цигарок, які були підготовлені до контрабандного переміщення через кордон.
За попередньою оцінкою орієнтовна вартість підакцизних товарів становить 425 тис. грн. Тютюнові вироби вилучені та знаходяться на відповідальному зберіганні в слідчому управлінні фінансових розслідувань ГУ ДФС у Закарпатській області.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області
Категорія : Кримінал


Loading...
загрузка...Залишити Коментар